Entry-header image

Лабораторія

Трансфер

Клініко-діагностична лабораторія санаторію «Мармуровий Палац» - це медичний підрозділ, який дає можливість відпочиваючим всесторонньо обстежити всі системи організму і допомагає лікарям у діагностиці.

Лабораторія оснащена потужною апаратурою і використовує діагностичні тест-системи провідних виробників медпрепаратів світу. Ми виконуємо надзвичайно широкий спектр загально-клінічних, гематологічних, біохімічних, імунологічних та паразитологічних обстежень.

Біохімічні аналізи проводимо на автоматичному біохімічному аналізаторі «Pentra-C-200» Horiba (Франція-Японія) та напівавтоматі «Stat-tax 1904» (США)

Гематологічні обстеження виконуємо на автоматичному аналізаторі «Pentra-C-60» Horiba (Франція-Японія). Цей апарат видає 26 показників крові і має потужність 60 аналізів за годину.

Лабораторія має у своєму розпорядженні автоматичний аналізатор сечі «Citolab-Reader 300», потужні мікроскопи виробництва Голландії та спектрофотометр «Apee» (Японія).

Глюкозу визначаємо на автоматичному аналізаторі «Biocen-C-Line» (Німеччина). Цей надзвичайно точний прилад дає можливість також тестувати портативні апарати для визначення цукру в крові і повністю виключає вплив людського фактору на проведення тестування.

Імунологічні обстеження на півавтоматичному аналізаторі «Stat-tax 303» (США).

Забір крові виконується одноразовими системами, для хворих на цукровий діабет та дітей маємо прилади для безболісного забору.

Автоматичні аналізатори є закритими системами, які використовують реактиви виключно французького виробництва, це зменшує імовірність похибок у роботі. Для інших апаратів застосовуються тест-системи виробництва фірми «Human» (Німеччина), «Orgentec» (США), «DRG» (США).

Всі аналізи виконуємо по системі і на сьогодні, не змушуючи відпочиваючих чекати по кілька днів на результати.

Лабораторія акредитована у 2019 році і має всі дозволи на проведення обстежень.