Entry-header image

Питання та відповіді

Вартість проживання ви можете подивитись тут. У вартість номерів входять фіксовані лікувальні програми та 3 разове харчування.
Програма «Люкс» має більш ширший набір послуг, а саме: Аналіз калу на приховану кров, підводний душ масаж, озокерит, мікроклізма з мазью Вишневського та електропроцедура. Детальніше ви можете ознайомитись з програмами лікування тут.
«Ексклюзивні» номери розроблені за індивідуальними дизайнерськими проектами, тож кожен з них не схожий між собою, а тим більше відрізняється від стандартних номерів. Найбільш номери категорії «Ексклюзивні» підходять для сімейних пар з дітьми, або для гостей, які прагнуть відпочивати в максимально зручних умовах.
В санаторії «Мармуровий Палац» оплату за проживання, додаткові процедури можна оплатити готівкою. Безготівкову оплату ви маєте змогу зробити на сайті санаторію онлайн. Для цього вам потрібно звернутись до «Каси».
При скасуванні або перенесенні броні на проживання менш ніж за 14 календарних днів - передоплата не повертається. Якщо ви хочете відмінити бронь більш ніж 14 календарних днів, зверніться у відділ бронювання за телефонами вказаними на сайті, або ж заповнивши форми зворотного зв’язку. (червнона кнопка праворуч)
Харчування здійснюється три рази в день в їдальні, що знаходиться на першому поверсі санаторію. Харчування входить у вартість путівки. За призначенням лікаря харчування може бути додатковим.
На процедури можете ходити в спортивному одязі або в домашньому халаті. В їдальню переважно ходити в повсякденному одязі, чоловіки в штанах.
Лікар вам призначить процедури, які будуть для вас максимально корисні. Пропонуємо, зрозуміло, і цілий ряд процедур, якими можете самостійно доповнити лікування. Але пам'ятайте, що існують певні правила при комбінуванні процедур. Тому, завжди слід порадитися з лікарем.
Дитина до 5 років проживає в санаторії безкоштовно без надання місця, харчування і лікування.
На всій території санаторію Wi-Fi безкоштовний!
Зараз триває будівництво сучасного басейну за Європейськими стандартами. Орієнтовна дата закінчення будівельних робіт - 2022 рік.